Wypisałem kiedyś na kartce papieru, kim jestem?

Zaczynając od tego, że jestem synem Barbary i Grzegorza, bratem mojego rodzeństwa poprzez wszystkie zawody, z którymi się identyfikowałem, skończywszy na pasjach i zamiłowaniach. Zrozumiałem, że mam wiele osobowości, z którymi się utożsamiałem. Maski postaci własnego Ja. Wkładane na specjalne okazję, zmieniały moje poglądy i przekonania. Być kimś nie oznacza bycie sobą. Obecnie jestem na etapie poznawania siebie. Odkrywania swoje natury, przynależność do społeczeństwa. W momencie zmiany, która jest moją życiową transformacją.

Szuka sensu istnienia. W podróży jest mi najłatwiej zrozumieć, kim naprawdę jestem, spotykając ludzi widzę swoje odbicie w ich oczach.
Pozytywnie nastawiony. Uważam, że każda sytuacja czegoś nas uczy i nawet w tych najgorszych można zauważyć pozytywny aspekt.
Kocha życie. Tyle dzieje się wokół, wystarczy się tylko zauroczyć.
Wierzący w prawdziwą miłość. Przyjdzie, kiedy będę na to gotowy. „Jeśli mam w coś wierzyć to tylko w miłość”
Podróżujący w głąb siebie. Jest to wyprawa, która nigdy się nie kończy i to jest piękne.
Inwestujący we własne zasoby. Najważniejszą inwestycją jest człowiek.
Spełniający marzenia. Nie boję się marzyć, a jak już coś postawie sobie za cel to konsekwentnie do niego dążę.
Zwalczający swoje lęki. Jedynie, co może dać mi siłę to przełamanie swoich barier.
Pracujący nad lepszym bytem. Przez swoja drogę uświadamiam ludziom, że da się żyć lepiej.
Naturalny jak jogurt. Od wielu lat zdrowo się odżywiam. Zaczynałem od oczyszczania swojego organizmu z toksyn teraz zwracam uwagę na to, co jem, staram się jeść jak najmniej przetworzonych produktów. Naturalny to zdrowy.
Dowcipny. Pamiętam jak spadłem kiedyś z drzewa o mało się nie połamałem. Twarze moich znajomych napełnione były przerażeniem. Wstałem, otrzepałem się i rzekłem: niezła ze mnie małpa. Grunt to umieć się śmiać z samego siebie.
Pragnący zmian. Żyjąc w monotonni, wegetujesz. Ja pragnę żyć.
Idący swoja drogą. Uczyłem się od najlepszych trenerów rozwoju osobistego, mędrców i nauczycieli. Teraz czas napisać swoją historię.
Ratujący swoją duszę. Uratowałem w swoim życiu wiele osób czas zadbać o siebie.