Moja podróż jest wewnętrzną zmianą, podczas której ja się transformuje. Odkrywam talenty w sobie, o których wcześniej nie miałem zielonego pojęcia :

  1. Gdyby mi ktoś powiedział, że przed wyjazdem będę grał na gitarze i śpiewał w obcym języku, nie uwierzyłbym. Znam na razie trzy piosenki i jestem z siebie dumny, bo ostatnio zagrałem je dla publiczności.
  2. Całe życie pracowałem umysłowo i unikałem pracy fizycznej. Nie mogłem sobie wyobrazić, że mogę pracować na budowie i twierdziłem, że to nie dla mnie. Teraz buduje dom z sześcianów i pentagramów z wykorzystaniem rzeczy naturalnych takich jak strzecha i glina.
  3. Praca w ogródku. Mam swój własny ogródek, w którym uprawiam warzywa. Jestem na etapie poznawania ziół o właściwościach medycznych. Potrafię przygotować z roślin płyn przeciwko komarom, mydło, krem do pielęgnacji, szampon i wiele innych produktów, które są niezbędne w domu.
  4. Od zawsze interesował mnie rozwój osobisty. W Polsce byłem na wielu szkoleniach. Spotykałem osoby, które pracują na innym poziomie niż tradycyjna medycyna. Miałem szacunek do nich, ale twierdziłem, że to nie dla mnie w tamtym czasie. Teraz mieszkam i otaczam się ludźmi, którzy, na co dzień pomagają ludzkości w nietypowy sposób. Poznaje świat medycyny niekonwencjonalnej.

Budzą się nowe pokłady w moim wnętrzu. Poznaje intersujące rzeczy, które mnie przygotowują do kolejnego etapu. Ufam procesowi, odkrywam swoje powołanie i pozwalam się pchać do przodu.